News
Ukrainian Agro Connection та Мінагрополітики співпрацюватимуть у питанні кооперації фермерських господарств
Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection та Міністерство аграрної політики та продовольства України домовилися про співпрацю у сфері кооперації фермерських господарств, малих та середніх сільгосппідприємств, а також обговорили низку ключових питань агросектора.
Кооператив Ukrainian Agro Connection, заснований власником агрохолдингу A.G.R. Group Місаком Хідіряном, веде роботи зі створення організації водокористувачів

ОВК як юридична особа створюється власниками або користувачами земельних ділянок сільгосппризначення для використання та технічного обслуговування інженерної інфраструктури державних меліоративних систем. Мета його створення – надання послуг зрошення земельних ділянок біля обслуговування ОВК. Проєкт заплановано реалізувати на частині Інгулецької системи зрошення на Миколаївщині.

Добрі справи, підтримка та вдячність: Голова Правління A.G.R. Group Ігор Шестопалов про діяльність агрохолдингу та підсумки цього нелегкого року

Цей рік можна схарактеризувати одним словом – підтримка. Ми підтримуємо рідних, близьких, друзів, знайомих та незнайомих людей. З особливим трепетом ми підтримуємо наших захисників – наш щит, наше сьогодення та майбутнє. Кожен день цього складного року відкривав нові грані підтримки і я впевнений, що саме в цьому сила кожного з нас – у невичерпній емпатії та єдності.

A.G.R. Group адаптується до нових умов і готується до залучення інвестицій

Директор з корпоративних відносин A.G.R. Group Світлана Корицька пройшла спеціалізовану навчальну програму «Корпоративний директор». Партнери, банки і інвестори можуть бути впевненні, що корпоративне управління в A.G.R. Group завжди буде відповідати їхнім очікуванням і високим стандартам.

A.G.R. Group взяв участь у конференції «Ведення агробізнесу в Україні»
08 грудня 2022 року представники A.G.R. Group відвідали конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» від асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Такий захід є майданчиком для обміну досвідом між аграріями, який наразі є таким необхідним для того, щоб аграрний бізнес зміг застосовувати найкращі практики і вистояти в сучасних умовах.