News
Агрохолдинг A.G.R Group разом з Благодійним фондом імені Хідірян Оганеса Місаковіча передали бібліотекам трьох церков Чернігівщині та Полтавщині нові Молитвослови та Нові Завіти, надруковані шрифтом Брайля
Примірники Молитвослову та Нового Завіту були передані в дар Густинському Свято-Троїцькому монастирю, в Собор Різдва Богородиці та Храму Святого Архистратига Михаїла. Всі книги з вдячністю прийняли в дар настоятелі та монахині церков.
Стратегії агрохолдингу A.G.R. Group щодо оптимізації витрат в технологіях вирощування культур
Сьогодні багато агропідприємств, в тому числі агрохолдинг A.G.R. Group, пристосовують свої технології вирощування культур до кліматичних умов, які стрімко змінюються. У нашій компанії вибір елементів і прийомів ґрунтується на наукових підходах, світовому досвіді та власних дослідженнях і експериментах, про які розповів начальник відділу впровадження та моніторингу технологій в рослинництві Сергій Хаблак.

Команда агрохолдингу A.G.R. Group долучилися до святкування Всесвітнього Дня української вишиванки
З Україною в серці! Команда агрохолдингу A.G.R. Group долучилися до гарної традиції святкування Всесвітнього Дня української вишиванки.
Фахівці A.G.R Group успішно пройшли освітню програму грантового проєкту USAID з аграрного і сільського розвитку
Агрохолдинг A.G.R Group, власником якого є Місак Хідірян, бере найактивнішу участь в проєктах, які реалізуються завдяки грантам міжнародних організацій і закордонних фондів. Так, начальник відділу розвитку зовнішньої кооперації Сергій Барибін успішно пройшов курс “Онлайн школи маркетингу”, який виконувався на замовлення Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (USAID АГРО).
Агрохолдинг A.G.R Group підписав договір про співпрацю з Інститутом зрошуваного землеробства НААН
A.G.R Group підписав договір з Інститутом зрошуваного землеробства НААН на базі одного з новопридбаних підприємств на Херсонщині. НААН – провідна науково-дослідна установа півдня, яка працює над розв’язанням фундаментальних і прикладних завдань ведення землеробства на зрошуваних і неполивних землях.