A.G.R. GROUP's News

Date from
Date to
Успішна посівна: незважаючи на складні погодні умови весни, посівну в усіх кластерах A.G.R. Group провели вчасно і в оптимальні терміни
Усі площі, до яких компанія має доступ (нагадаємо, частина земель холдингу на Херсонщині та Миколаївщині наразі знаходиться під окупацією або потребує розмінування), вже засіяно.
Кооператив Ukrainian Agro Connection запрошує на Аграрний Зліт «ФЕРМЕР і ЗЕМЛЯ 40°»
Аграрний Зліт «ФЕРМЕР і ЗЕМЛЯ 40°» – це досвід  найкращих фермерів, господарств та сільськогосподарських підприємств України, подія, для різних учасників агробізнесу, де ми обговоримо важливі питання розвитку фермерства, кооперації та агропромислового комплексу України
Агрохолдинг A.G.R. Group привітав пайовиків зі Світлим Воскресінням Христовим
Агрохолдинг A.G.R. Group традиційно привітав своїх пайовиків з найбільшим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим. З нагоди свята люди отримали набори з основних продуктів вжитку (борошно, олія та цукор). Загалом співробітники холдингу роздали понад 7 тисяч пакунків на наступних кластерах: «Чернігів», «Суми», «Бровари», «Гребінка» та «Лохвиця».
Миколаївщину відвідала Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко

У межах поїздки відбулася зустріч Юлії Свириденко, начальників Миколаївської та Херсонської обласних військових адміністрацій Віталія Кіма й Олександра Прокудіна з промисловцями та підприємцями регіонів. Зустріч відвідали і представники A.G.R.Group. 

Посівна кампанія-2023
Другий рік поспіль посівна кампанія A.G.R. Group супроводжується викликами і розв'язанням болючих питань, які спричинила збройна російська агресія проти України. Але, не дивлячись на складні випробування, цьогорічна посівна вже стартувала.
Об’єднані війною: чи є у фермерів шанс на кооперацію

В українських фермерів кооперація асоціюється з радянських союзом, колгоспами, колективізацією та обкраданням населення. Але насправді об'єднання в кооперативи може стати ефективним інструментом для досягнення спільних цілей, таких як збільшення прибутку, розширення видів діяльності та застосування новітніх технологій. Цій темі був присвячений фермерський зліт – «КООПЕРАЦІЯ НА 360°».

Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360° від UAC. Анонс.
Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°» – професійний аграрний захід, де ми розглянемо проблеми фермерів, питання сільськогосподарської кооперації, визначимо шляхи їх вирішення та отримаємо корисні практичні поради.
Робота напрямку тваринництва компанії під час війни
2022 рік був дуже складним випробуванням для всього сільського господарства України. Це було відчутно й для тваринництва, адже це галузь, де технологічні процеси мають бути безперервними (годівля, доїння, щоденна реалізація молока) – будь-який збій, навіть на короткий час, є небезпекою для подальшого прибуткового існування.
Росіяни підірвали склад з селітрою, а в новинах показали, що це склад з боєприпасами. Репортаж Latifundist Media із Миколаївського кластера A.G.R. Group
Під сезон 2022 року A.G.R. Group зберігав у селі Партизанське на Миколаївщині понад 200 тонн селітри, але прилетів російський літак і прицільно перетворив склад і все навкруги на «місячний пейзаж». І це лише один епізод з кількамісячного перебування Миколаївського кластера під постійними обстрілами.
Агрохолдинг A.G.R. Group приєднався до ГС «Всеукраїнської Аграрної Ради» (ВАР)
ВАР є добровільним, неурядовим об’єднанням, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації прав, свобод та захисту законних соціальних та економічних інтересів її учасників. До складу асоціації входить понад 1100 аграрних підприємств з усієї території України.
Ukrainian Agro Connection та Мінагрополітики співпрацюватимуть у питанні кооперації фермерських господарств
Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) Ukrainian Agro Connection та Міністерство аграрної політики та продовольства України домовилися про співпрацю у сфері кооперації фермерських господарств, малих та середніх сільгосппідприємств, а також обговорили низку ключових питань агросектора.
Кооператив Ukrainian Agro Connection, заснований власником агрохолдингу A.G.R. Group Місаком Хідіряном, веде роботи зі створення організації водокористувачів

ОВК як юридична особа створюється власниками або користувачами земельних ділянок сільгосппризначення для використання та технічного обслуговування інженерної інфраструктури державних меліоративних систем. Мета його створення – надання послуг зрошення земельних ділянок біля обслуговування ОВК. Проєкт заплановано реалізувати на частині Інгулецької системи зрошення на Миколаївщині.

Добрі справи, підтримка та вдячність: Голова Правління A.G.R. Group Ігор Шестопалов про діяльність агрохолдингу та підсумки цього нелегкого року

Цей рік можна схарактеризувати одним словом – підтримка. Ми підтримуємо рідних, близьких, друзів, знайомих та незнайомих людей. З особливим трепетом ми підтримуємо наших захисників – наш щит, наше сьогодення та майбутнє. Кожен день цього складного року відкривав нові грані підтримки і я впевнений, що саме в цьому сила кожного з нас – у невичерпній емпатії та єдності.

A.G.R. Group адаптується до нових умов і готується до залучення інвестицій

Директор з корпоративних відносин A.G.R. Group Світлана Корицька пройшла спеціалізовану навчальну програму «Корпоративний директор». Партнери, банки і інвестори можуть бути впевненні, що корпоративне управління в A.G.R. Group завжди буде відповідати їхнім очікуванням і високим стандартам.

A.G.R. Group взяв участь у конференції «Ведення агробізнесу в Україні»
08 грудня 2022 року представники A.G.R. Group відвідали конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» від асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Такий захід є майданчиком для обміну досвідом між аграріями, який наразі є таким необхідним для того, щоб аграрний бізнес зміг застосовувати найкращі практики і вистояти в сучасних умовах. 
A.G.R. Group вступив до Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”

Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, від залучення інвестицій до глобальних завдань підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробки пропозицій з удосконалення аграрної політики. 

Майбутнє українського фермера в об’єднанні: як підвищити ефективність агробізнесу в умовах війни

Про переваги кооперативу для фермерського господарства розповіли у UKRANIAN AGRO CONNECTION

Вітання з Днем працівника сільського господарства України

День працівників сільського господарства щорічно святкується в Україні у третю неділю листопада. 2022 року цей день припадає на 20 листопада. Це свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента від 7 жовтня 1993 року. Цей день – чудова нагода привітати близьких і друзів, залучених до цієї важливої галузі.

Кластер «Бровари»: окупація та відновлення

Під час окупації підприємство не працювало. Але на базі весь цей час залишалися працівники. Керівник кластера «Бровари» Давід Саркісович Авагян детально розповів, що пережили люди, які у той час були на базі, як у цей складний час підтримувалась комунікація та як база відновилась за останні місяці.

Agricultural holding A.G.R. Group continues to support Ukrainian defenders
Agricultural holding A.G.R. Group (whose owner is Misak Khidiryan) continues to support our warriors. Recently, at the request of the Special Operations Force of the Armed Forces of Ukraine representatives of A.G.R Group transferred three DJI Mavic 3 quadrocopters for planning and accomplishing combat missions by our defenders.
Agricultural holding A.G.R. Group, whose owner is Misak Khidiryan, has launched the 2022 harvesting campaign
Despite the difficulties experienced by our country and the agricultural sector in particular, as well as this year's extremely unfavorable weather conditions, A.G.R. Group entered the active phase of harvesting.
A holiday for heroes: Ukraine celebrates the Ukrainian Defenders Day
On October 14, Ukrainians celebrate the Day of Defenders and Defendresses of Ukraine and the Day of Ukrainian Cossacks.
A.G.R. Group supports our defenders not in words, but in deeds

Agricultural holding A.G.R. Group supplied the Armed Forces of Ukraine with a MAZ grain truck with a trailer. According to the agreement of A.G.R.Group management, the vehicles was given to the needs of Ukrainian army, to Air Assault Forces in particular, from the company "TREYDAGROPOSTACH-200" LLC.

A.G.R. Group supports internally displaced persons who have suffered from Russian aggression
A few weeks ago, the employees of A.G.R. Group once again initiated the collection of things for internally displaced persons who have suffered from Russian aggression. The other day we were able to give clothes for children and adults, books, toys, and household items to IDPs from Kherson, Mykolaiv, and Donetsk regions who currently live in Kyiv.
Керівник агрономічного відділу холдингу A.G.R. Group Олександр Аракелян: “Війна зламала всі стратегії — рішення, що сіяти, приймаємо оперативно по ситуації”

Війна рушить усе — життя, будинки, плани. Для багатьох підприємств дотримуватись напрацьованих практик в умовах війни стало неможливо. І для того, щоб не лише протриматись на плаву, а й досягти певних успіхів, потрібно задіювати знання, досвід і нестандартне мислення. Олександр Аракелян розповів, як саме ми зараз вибудовуємо свій напрям роботи у цих нелегких обставинах.

Продовжуємо допомагати нашим захисникам! A.G.R.Group передав підрозділу, який наразі виконує бойові задачі на Бахмутському напрямку, квадрокоптер, компресори, генератори, спальні мішки, каримати та взуття

Кожна пожертва, кожна маленька допомога в тилу сьогодні – це врятоване життя нашого захисника на фронті завтра. Ми дуже сподіваємося, що наша допомога зробить героїчну працю особового складу ще більш ефективною та результативною!

Активна громадянська позиція, патріотизм та участь у відсічі збройній агресії рф: з нагоди відзначення Дня Незалежності України Броварська військова адміністрація нагородила співробітників кластера «Бровари» грамотами та нагрудними знаками

У ці нелегкі часи обов’язок кожного свідомого бізнесу, кожного громадянина і просто небайдужої людини ­­­– допомагати країні у боротьбі зі злом. Для нас в A.G.R. Group підтримка України з перших днів повномасштабної війни стала пріоритетом та справою честі. 

Президент і Голова наглядової ради агрохолдингу A.G.R. Group Місак Хідірян привітав Україну з державним святом.
31 рік тому здійснилася споконвічна мрія синів і доньок України — бути господарями на своїй прекрасній і багатій українській землі. Сьогодні ми всі разом знову войовничо відстоюємо своє право на незалежність та суверенітет країни. Зі зброєю в руках ми маємо доводити своє право на свободу та демократію. Але ми все здобудемо. Разом до перемоги! З Днем Незалежності і Слава Україні!
На варті здоров'я: обов’язковий профілактичний медичний огляд працівників A.G.R.Group
Здоров'я – завжди на часі! Днями працівникам кластера «Бровари» агрохолдинга A.G.R.Group були надані медичні послуги (обов’язковий періодичний профілактичний медичний огляд) від ТОВ «МЕДПРОФ».
За плідну співпрацю та допомогу ЗСУ кластер "Бровари" A.G.R. Group отримав Подяку від наших захисників
Ми, як і більшість агропідприємств, підключили свої потужності для допомоги ЗСУ, зокрема, від кластера “Бровари” передали бензовоз та паливо нашим захисникам і днями отримали Подяку від командування та особового складу Української добровольчої армії і вирішили поділитися своєю гордістю, спогадами і, звісно, вдячністю нашим захисникам.