A.G.R. GROUP's News

Date from
Date to
Майбутнє українського фермера в об’єднанні: як підвищити ефективність агробізнесу в умовах війни

Про переваги кооперативу для фермерського господарства розповіли у UKRANIAN AGRO CONNECTION

Вітання з Днем працівника сільського господарства України

День працівників сільського господарства щорічно святкується в Україні у третю неділю листопада. 2022 року цей день припадає на 20 листопада. Це свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента від 7 жовтня 1993 року. Цей день – чудова нагода привітати близьких і друзів, залучених до цієї важливої галузі.

Кластер «Бровари»: окупація та відновлення

Під час окупації підприємство не працювало. Але на базі весь цей час залишалися працівники. Керівник кластера «Бровари» Давід Саркісович Авагян детально розповів, що пережили люди, які у той час були на базі, як у цей складний час підтримувалась комунікація та як база відновилась за останні місяці.

Agricultural holding A.G.R. Group continues to support Ukrainian defenders
Agricultural holding A.G.R. Group (whose owner is Misak Khidiryan) continues to support our warriors. Recently, at the request of the Special Operations Force of the Armed Forces of Ukraine representatives of A.G.R Group transferred three DJI Mavic 3 quadrocopters for planning and accomplishing combat missions by our defenders.
Agricultural holding A.G.R. Group, whose owner is Misak Khidiryan, has launched the 2022 harvesting campaign
Despite the difficulties experienced by our country and the agricultural sector in particular, as well as this year's extremely unfavorable weather conditions, A.G.R. Group entered the active phase of harvesting.
A holiday for heroes: Ukraine celebrates the Ukrainian Defenders Day
On October 14, Ukrainians celebrate the Day of Defenders and Defendresses of Ukraine and the Day of Ukrainian Cossacks.
A.G.R. Group supports our defenders not in words, but in deeds

Agricultural holding A.G.R. Group supplied the Armed Forces of Ukraine with a MAZ grain truck with a trailer. According to the agreement of A.G.R.Group management, the vehicles was given to the needs of Ukrainian army, to Air Assault Forces in particular, from the company "TREYDAGROPOSTACH-200" LLC.

A.G.R. Group supports internally displaced persons who have suffered from Russian aggression
A few weeks ago, the employees of A.G.R. Group once again initiated the collection of things for internally displaced persons who have suffered from Russian aggression. The other day we were able to give clothes for children and adults, books, toys, and household items to IDPs from Kherson, Mykolaiv, and Donetsk regions who currently live in Kyiv.
Керівник агрономічного відділу холдингу A.G.R. Group Олександр Аракелян: “Війна зламала всі стратегії — рішення, що сіяти, приймаємо оперативно по ситуації”

Війна рушить усе — життя, будинки, плани. Для багатьох підприємств дотримуватись напрацьованих практик в умовах війни стало неможливо. І для того, щоб не лише протриматись на плаву, а й досягти певних успіхів, потрібно задіювати знання, досвід і нестандартне мислення. Олександр Аракелян розповів, як саме ми зараз вибудовуємо свій напрям роботи у цих нелегких обставинах.

Продовжуємо допомагати нашим захисникам! A.G.R.Group передав підрозділу, який наразі виконує бойові задачі на Бахмутському напрямку, квадрокоптер, компресори, генератори, спальні мішки, каримати та взуття

Кожна пожертва, кожна маленька допомога в тилу сьогодні – це врятоване життя нашого захисника на фронті завтра. Ми дуже сподіваємося, що наша допомога зробить героїчну працю особового складу ще більш ефективною та результативною!

Активна громадянська позиція, патріотизм та участь у відсічі збройній агресії рф: з нагоди відзначення Дня Незалежності України Броварська військова адміністрація нагородила співробітників кластера «Бровари» грамотами та нагрудними знаками

У ці нелегкі часи обов’язок кожного свідомого бізнесу, кожного громадянина і просто небайдужої людини ­­­– допомагати країні у боротьбі зі злом. Для нас в A.G.R. Group підтримка України з перших днів повномасштабної війни стала пріоритетом та справою честі. 

Президент і Голова наглядової ради агрохолдингу A.G.R. Group Місак Хідірян привітав Україну з державним святом.
31 рік тому здійснилася споконвічна мрія синів і доньок України — бути господарями на своїй прекрасній і багатій українській землі. Сьогодні ми всі разом знову войовничо відстоюємо своє право на незалежність та суверенітет країни. Зі зброєю в руках ми маємо доводити своє право на свободу та демократію. Але ми все здобудемо. Разом до перемоги! З Днем Незалежності і Слава Україні!
На варті здоров'я: обов’язковий профілактичний медичний огляд працівників A.G.R.Group
Здоров'я – завжди на часі! Днями працівникам кластера «Бровари» агрохолдинга A.G.R.Group були надані медичні послуги (обов’язковий періодичний профілактичний медичний огляд) від ТОВ «МЕДПРОФ».
За плідну співпрацю та допомогу ЗСУ кластер "Бровари" A.G.R. Group отримав Подяку від наших захисників
Ми, як і більшість агропідприємств, підключили свої потужності для допомоги ЗСУ, зокрема, від кластера “Бровари” передали бензовоз та паливо нашим захисникам і днями отримали Подяку від командування та особового складу Української добровольчої армії і вирішили поділитися своєю гордістю, спогадами і, звісно, вдячністю нашим захисникам.
Втрата цієї країни: внаслідок ворожого обстрілу Миколаєва загинув власник НІБУЛОН Олексій Вадатурський

31 липня, під час жорсткого ворожого обстрілу окупантами Миколаєва у власному будинку разом із дружиною загинув Олексій Опанасович Вадатурський – засновник і власник однієї з найбільших компаній України «Нібулон», аграрій, суднобудівник, транспортник, благодійник, який увійшов до списку Forbes, Герой України.

Чемпіонат України з рогейну: спортивні досягнення A.G.R.Group
Нещодавно у горах Чернівецької області відбувся Чемпіонат України з рогейну. Дистанцію у 80 км та 2000 м набору висоти за добу подолала жіноча команда, у складі якої виступила співпрацівниця агрохолдінгу A.G.R.Group – наш системний програміст Наталя Тищенко.
Новий фахівець A.G.R. Group. Вітаємо начальника відділу стратегічного розвитку земельного банку у складі нашої команди!

Керівництвом холдингу було прийнято рішення максимально підсилити роботу земельного департаменту, розширити його функціонал та забезпечити безперебійне виконання всіх поставлених задач. З цією метою до колективу A.G.R. Group долучився фахівець у сфері земельних відносин з багаторічним досвідом роботи у різних аграрних підприємствах країни Купріянов Богдан Володимирович.

Допомога від A.G.R. Group та Благодійного фонду ім.Хідірян Оганеса Місаковича. Маленькими кроками до перемоги!
Вже не вперше від початку повномасштабної війни ми допомагаємо особам, які постраждали від російської агресії. Наша маленька підтримка у вигляді продуктових наборів необхідного мінімума, який, на жаль, для багатьох зараз є життєво важливим питанням.
Весняна посівна 2022 на героїчному рівні. Як агрохолдинг A.G.R.Group впорався із кампанією під час повномасштабної війни?
Агрохолдинг A.G.R.Group обробляє землю в кількох областях України. Усі ми розуміємо, що ситуація з організацією та проведенням посівної кампанії цього року видалася вкрай непростою.
HR-фронт: труднощі та перемоги A.G.R. Group. Візією ділиться директор по персоналу холдингу Єрошкіна Альона Володимирівна
Ранок 24 лютого 2022 змінив нас усіх. Три місяці, рівно 90 днів, ми адаптуємося до нового життя, як особистого, так і професійного. Українським бізнесом гідно взято новий рівень складності для збереження економіки нашої країни. Окремо треба відмітити роботу з людським ресурсом. 
Начальник контрольно-ревізійного відділу Гладченко Андрій Павлович, а нині офіцер ВОЗіК, нагороджений Подякою від начальника районної військової адміністрації

Ми щиро пишаємося нашими співробітниками, які впевнено боронять не тільки професійний фронт, а й землі нашої рідної суверенної держави. Тому сьогодні нам в A.G.R. Group з особливою вдячністю хотілося б відзначити начальника контрольно-ревізійного відділу Гладченка Андрія Павловича.

A.G.R. Group та Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича передали книжки, ігри та канцелярське приладдя в школу-інтернат Гребінківського району
Представники агрохолдингу A.G.R. Group разом із колегами від Благодійного фонду ім. Хідірян Оганеса Місаковича відвідали Майорщинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Гребінківського району Полтавської обласної ради. 
Агрохолдинг A.G.R. Group збільшив свій земельний банк на 12 600 га

4 лютого 2022 року агрохолдинг A.G.R. Group став власником ТОВ «Агро-Торгова Фірма «Агро-Діло» (а також двох її дочірніх компаній), виробничі активи та земельний банк яких розташовані у Миколаївській області та прилеглому районі Херсонської області.

A.G.R.Group був відзначений дипломом «Меценат громади» за активну благодійну діяльність, спрямовану на захист мешканців Новотроїцької громади від надзвичайних ситуацій
A.G.R.Group в особі Голови правління агрохолдингу та директора нашого ДП «АЛЬФА ФАРМ», що на Херсонщині, – Шестопалова Ігоря Володимировича був відзначений дипломом «Меценат громади».
Агрохолдинг A.G.R. Group продовжує надавати фінансову допомогу в рамках угод про соціально-економічне партнерство

A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, надав фінансову допомогу в розмірі більше ніж 110 тисяч грн на ремонт доріг в м.Семенівка в рамках угод про соціально-економічне партнерство.

A.G.R.Group вітає президента холдингу, голову наглядової ради Місака Оганесовича Хідіряна з Днем народження!

Від імені колективу A.G.R.Group прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Дякуємо Вам за ті цінності, оптимізм та мудрість, які Ви вкладаєте у наш бізнес.

Підсумки роботи колл-центру з пайовиками A.G.R.Group

У вересні 2021 року агрохолдинг A.G.R.Group відкрив телефонну гарячу лінію для спілкування з пайовиками. Мета, яку ми переслідували у холдингу, запускаючи колл-центр – оптимізувати та вдосконалити процес взаємодії та прямої комунікації пайовиків з нашими спеціалістами. Що з цього вдалося – у підсумках керівника контакт-центру.

A.G.R. Group щиро вітає вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Ми віримо, що цей рік стане для нас усіх успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. З Новим роком та Різдвом Христовим, друзі!

A.G.R.Group придбав нове підприємство! ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ" в структурі агрохолдингу придбав ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області

ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ", що входить у структуру агрохолдингу A.G.R.Group придбав 100% корпоративних прав на підприємство ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області, Середино-Будського р-ну, місто Середино-Буда (у безпосередній близькості до нашого елеватора).

Поздоровлення малечі подарунковими наборами від агрохолдингу A.G.R.Group у рамках соціально-економічного партнерства

Дарувати подарунки завжди приємно, а дарувати їх дітям – подвійне свято. Напередодні Нового року агрохолдинг A.G.R. Group підтримав гарну традицію поздоровлення малечі у регіонах своєї присутності.