Про нас
ТОВ «ГЯДТ АГРО» є сільськогосподарським підприємством, створене в 2007 році. Основним видом діяльності - є вирощування зернових культур. ТОВ «ГЯДТ АГРО» є одним з підприємств, яке входить до аграрного холдингу A.G.R. Group.
Сайт підприємства

Президентом холдингу є вірменський підприємець та фінансист Місак Хідірян.

91
співробітників
2187
га
Діяльність
Основними видами вирощуваної сільськогосподарської продукції є кукурудза та соя. Вирощена продукція реалізувалася на зовнішнішніх ринках. На даний момент земельний банк підприємства складає 2 187 га. На сьогоднішній день на підприємстві працює 91 співробітників.

Основними перспективами розвитку підприємства - є розширення банку землі, а також впровадження новітніх та екологічних технологій в землеробстві.
Інновації та екологічність
ТОВ «ГЯДТ АГРО» почав впроваджувати технології точного водіння. У точному землеробстві підприємство впроваджує перехід техніки на точні (2,5–4 см) сигнали корекції. У посівній кампанії задіяні трактори John Deere, а також обприскувачі John Deere та Berthoud Raptor, які використовуються в подальшому для внесення добрив і засобів захисту рослин.

ТОВ «ГЯДТ АГРО» дотримується державних стандартів охорони навколишнього середовища у сільському господарстві. Ми використовуємо у своїй роботі передові та безпечні технології вирощування та збору зернових, ресурсозбереження та енергоефективності. Забезпечуємо належний контроль за небезпечними речовинами та відходами.
Контакти
37400, Полтавська обл.,
Гребінківський район,
с. Тополеве, вул. Тімірязєва, 1