Агрохолдинг A.G.R. Group спільно з Благодійним фондом імені Хідіряна Оганеса Місаковича допомагають лікарням в боротьбі з епідемією COVID-19

A.G.R. Group спільно з Благодійним фондом імені Хідіряна Оганеса Місаковича передали для Пирятинської районної центральної лікарні 2 000 медичних рукавичок для захисту лікарів.

З початком поширення COVID-19 аграрний холдинг A.G.R. Group перерахував на допомогу Пирятинській лікарні 36 000 грн. До допомоги залучились такі підприємства компанії, як ТОВ «Дейманівський дар», ТОВ «Давидівський дар» та ТОВ «Довіра 2010».

Керівник медичного закладу Олександр Гаркавенко передав слова вдячності за неодноразову фінансову та матеріальну підтримку медичної галузі Пирятинщини президенту агрохолдингу A.G.R. Group та засновнику Благодійного фонду Місаку Оганесовичу Хідіряну.

«Ми не можемо заплющувати очі на поширення епідемії коронавірусу. Наша компанія багато років працюємо на території Полтавської області, саме тому - це наша спільна проблема. В першу чергу, ми розуміємо, що лікарні потребують допомоги, а лікарі - захисту. Наш холдинг спільно з Благодійним фондом надалі будуть здійснювати підтримку медичної галузі в Україні», - говорить Президент A.G.R. Group Місак Хідірян. 

Нагадаємо, що Благодійний фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковича організовує збір коштів для боротьби з епідемією COVID-19.