A.G.R. Group продовжує надавати підтримку навчальним закладам

У серпні 2020 року A.G.R. Group оплатила рахунок на придбання будівельних матеріалів на суму 57 000 гривен для Березоворудського аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії. Будівельні матеріали будуть використані для ремонту навчальних корпусів та оновлення фасаду головного корпусу.

Директор Березоворудського аграрного коледжу Василь Миколайович Краснюк висловив представникам холдингу подяку за допомогу, яку A.G.R. Group реалізує вже не вперше.

У жовтні 2019 роки аграрний холдинг A.G.R. Group передав коледжу на Полтавщині 2 легкових автомобіля марки Renault.

«A.G.R. Group продовжує робити свій внесок в розвиток регіонів. Одним з важливих напрямків є підтримка молодого покоління, в т.ч. створення для них комфортних умов для навчання. Таким чином ми намагаємося ще й сформування позитивного ставлення до роботодавця в регіоні. Оскільки в майбутньому ми будемо раді бачити молодих і талановитих фахівців на наших підприємствах », - говорить Голова Правління A.G.R. Group Ігор Шестопалов.

Нагадаємо, раніше в A.G.R. Group повідомляли, що Президент холдингу Місак Хідірян допомагає лікарням в боротьбі з COVID-19.

Підприємства A.G.R. Group обробляють землі, розташовані в сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавської, Київської, Чернігівської та Сумської областях. Вирощена продукція реалізується на зовнішньому ринку.