Новини Холдингу

Дата с
Дата по
A.G.R.Group поздравляет президента холдинга, главу наблюдательного совета Мисака Оганесовича Хидиряна с Днем рождения!

От лица коллектива A.G.R.Group примите наши искренние поздравления с Днем рождения! Благодарим Вас за те ценности, оптимизм и мудрость, которые Вы вкладываете в наш бизнес.  

Підсумки роботи колл-центру з пайовиками A.G.R.Group

У вересні 2021 року агрохолдинг A.G.R.Group відкрив телефонну гарячу лінію для спілкування з пайовиками. Мета, яку ми переслідували у холдингу, запускаючи колл-центр – оптимізувати та вдосконалити процес взаємодії та прямої комунікації пайовиків з нашими спеціалістами. Що з цього вдалося – у підсумках керівника контакт-центру.

A.G.R. Group щиро вітає вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Ми віримо, що цей рік стане для нас усіх успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. З Новим роком та Різдвом Христовим, друзі!

A.G.R.Group придбав нове підприємство! ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ" в структурі агрохолдингу придбав ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області

ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ", що входить у структуру агрохолдингу A.G.R.Group придбав 100% корпоративних прав на підприємство ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області, Середино-Будського р-ну, місто Середино-Буда (у безпосередній близькості до нашого елеватора).

Поздоровлення малечі подарунковими наборами від агрохолдингу A.G.R.Group у рамках соціально-економічного партнерства

Дарувати подарунки завжди приємно, а дарувати їх дітям – подвійне свято. Напередодні Нового року агрохолдинг A.G.R. Group підтримав гарну традицію поздоровлення малечі у регіонах своєї присутності.

Агрохолдинг A.G.R.Group поздравляет своих пайщиков с Новогодними праздниками

Агрохолдинг A.G.R.Group традиционно поддерживает инициативу поздравления своих пайщиков с праздниками. Так, в преддверии Новогодних праздников почти 9 тысяч подарочных наборов отправились на кластера холдинга в Черниговскую, Херсонскую, Сумскую, Полтавскую и Киевскую области.

Агрохолдинг A.G.R. Group надав фінансову допомогу на придбання спортивної форми для місцевої команди с.Тарасівка (Броварський кластер)
Фінансова допомога від A.G.R. Group на придбання футбольної форми була надана у рамках соціально-економічного партнерства між ТОВ “МЕГА МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЄКТ” та Жердівським старостатом.
Привітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання A.G.R. Group з нагоди нашого професійного свята! Усі разом ми щодня робимо великий внесок у сільськогосподарську галузь та разом розбудовуємо нашу чудову країну. Дякуємо за вашу працю!

Upgrade техники на кластере “Лохвица” агрохолдинга A.G.R. Group
Upgrade техники на кластере “Лохвица” агрохолдинга A.G.R. Group: специалистами нашего холдинга были оборудованы все перегрузчики тензодатчиками с электронными весами для взвешивания на полях, что позволит контролировать вес при перевозке во избежание перегрузов и сократит плечо перевозки урожая.
Локальна допомога: діяльність A.G.R.Group в рамках угод про соціально-економічне партнерство

Одна з основних ціннісних місій агрохолдингу A.G.R.Group, власником якого є Місак Хідірян, – допомагати там, де присутня наша зона відповідальності. Ми намагаємося чуйно прислухатися до потреб та прохань, які надходять до нас на кластери. Тут ми зібрали частину активностей, які узгодили та провели в рамках угод про соціально-економічне партнерство.

Участь у XX Ювілейному Форумі Фінансових Директорів України

Фінансовий директор A.G.R. Group Тетяна Бенько та директор з корпоративних відносин A.G.R. Group Світлана Корицька взяли участь у XX Ювілейному Форумі Фінансових Директорів України, який проходив 20 та 21 жовтня 2021 року в м. Києві.

Агрохолдинг A.G.R. Group подарував дітям-сиротам ігри та книжки в рамках проєкту «Бібліотека Мрій»
A.G.R. Group разом із колегами від Благодійного фонду ім. Хідірян Оганеса Місаковича долучилися до соціального проєкту «Бібліотека Мрій». Це ініціатива, метою якої є розвиток спільноти відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами.
Агрохолдинг A.G.R.Group щиро вітає нашу Батьківщину з Днем захисників і захисниць України!
Завдяки вам, наші захисники і захисниці, у наших домах панують мир та спокій. Тож нехай і ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю! Щиро дякуємо вам за вашу мужню працю! Зі святом!
Гості A.G.R. Group: українське агро очима нігерійського аграрія

Разом з Latifundist.com Броварський кластер відвідав гість з Нігерії – Adesina Akinleye. Adesina – аграрій, який приїхав в Україну в тому числі і для того, щоб перейняти досвід місцевих компаній та агроекспертів. На базі нашого кластера він поспілкувався з директором підприємства – Авагяном Давітом Саркісовичем, а також з агрономами та інженерами.

Плановые пожарно-тактические учения по ликвидации условного пожара в здании депо на элеваторном комплексе г. Середина-Буда
При проведении учений дежурные подразделения ГСЧС провели выезд к депо элеваторного комплекса с проведением боевого развертывания. Были развернуты пожарные рукава от пожарных автомобилей и осуществлен пуск воды и пены под давлением.
Агрохолдинг A.G.R. Group открыл телефонную "горячую линию" для коммуникации с пайщиками

Теперь по всем вопросам относительно сотрудничества с холдингом A.G.R. Group Вы можете обратиться к операторам нашего колл-центра. Наши операторы обязательно Вас проконсультируют или передадут Ваше обращение нужному специалисту.

Команда A.G.R. Group долучилася до найдушевнішого забігу DobroRun 2021

11 вересня представники холдингу A.G.R Group пробігли свої дистанції у рамках благодійного забігу DobroRun від юридичної фірми Asters. Всі внески організатори передають Благодійному фонду “Таблеточки”.

A.G.R. Group вітає кожного з нас зі святами – Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України
A.G.R. Group щиро вітає кожного з нас зі святами – Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України. Мира, добра та злагоди нашому дому! Слава Україні!
Фахівці A.G.R. Group відвідали Форум «Зрошення 2021: модернізація та інновації»
12.08.2021 фахівці агрохолдингу A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, взяли участь в Форумі «Зрошення 2021: модернізація та інновації». Даний форум має регіональний характер та проходить онлайн та оффлайн в рамках програми безкоштовної технічної допомоги проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».
Актуальні вакансії A.G.R.Group

Запрошуємо Вас стати частиною команди A.G.R.Group!

A.G.R. Group получил еще одно положительное независимое аудиторское заключение о консолидированной финансовой отчетности от KPMG

Финансовый результат деятельности холдинга A.G.R. Group 2020 года был подтвержден аудитом независимой международной аудиторской компанией KPMG (Кипр). По результатам проведенной проверки было получено безусловно-положительное аудиторское заключение.

Свідома позиція – основа здоров'я та безпеки. Вакцинація A.G.R. Group
Співробітники агрохолдингу A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, отримали першу дозу вакцини Moderna проти COVID-19.
Агрохолдинг A.G.R. Group внедряет стратегию коммуникации с пайщиками
Агрохолдинг A.G.R. Group, владельцем которого является Мисак Хидирян, намерен оптимизировать и усовершенствовать процесс взаимодействия и прямой коммуникация со своими пайщиками.
Бизнес-завтрак от Latifundist.com: СЕО и председатель Правления A.G.R Group Игорь Шестопалов об открытии рынка сельскохозяйственной земли

1 июля 2021 года вступил в силу закон о рынке земель сельскохозяйственного назначенияТеперь земельные участки смогут покупать физлица-граждане Украины. По случаю принятого закона Latifundist.com в лице главного редактора Константина Ткаченко организовали бизнес-завтрак, одним из спикеров которого стал исполнительный директор и председатель Правления A.G.R. Group Игорь Шестопалов. 

 
Всеукраинская благотворительная организация «Благотворительный фонд имени Хидирян Оганеса Мисаковича» получила первое место в номинации «Региональная благотворительность» в рамках регионального конкурса «Благотворительная Полтава-2020»
Всеукраинская благотворительная организация «Благотворительный фонд имени Хидирян Оганеса Мисаковича», меценатом которой является Мисак Хидирян, получила первое место в номинации «Региональная благотворительность» в рамках регионального конкурса «Благотворительная Полтава-2020».
На Середина-Будском элеваторе A.G.R. Group состоялась экскурсия для детей оздоровительного лагеря одной из школ города
Агрохолдинг A.G.R. Group, владельцем которого является Мисак Хидирян, прививает молодому поколению интерес к агросфере! Так, 17 июня на Середино-Будском элеваторе ТОВ «Харкивецкое» была организована экскурсия для участников летнего оздоровительного лагеря одной из школ города.
Агрохолдингом A.G.R. Group была проведена завершающая оплата в рамках приобретения корпоративных прав ДП «Альфа-Фарм» и ДП «Евразия-Агро» у AG MANAGEMENT GROUP, LLC

Агрохолдингом A.G.R. Group, владельцем которого является Мисак Хидирян, были проведены завершающие расчеты по сделке с AG MANAGEMENT GROUP LLC в рамках покупки корпоративных прав двух агропредприятий в Херсонской области: ДП «Альфа-Фарм» и ДП «Евразия-Агро».


Агрохолдинг A.G.R. Group разом з Благодійним фондом імені Хідірян Оганеса Місаковіча передали бібліотекам трьох церков Чернігівщині та Полтавщині нові Молитвослови та Нові Завіти, надруковані шрифтом Брайля
Примірники Молитвослову та Нового Завіту були передані в дар Густинському Свято-Троїцькому монастирю, в Собор Різдва Богородиці та Храму Святого Архистратига Михаїла. Всі книги з вдячністю прийняли в дар настоятелі та монахині церков.
Стратегии в агрохолдинге A.G.R. Group по оптимизации затрат в технологиях выращивания культур
Сегодня многие агропредприятия, в том числе агрохолдинг A.G.R. Group приспосабливают свои технологии выращивания культур к климатическим условиям, которые стремительно меняются. В компании A.G.R. Group выбор элементов и приемов основывается на научных подходах, мировом опыте и собственных исследованиях и экспериментах, о которых рассказал начальник отдела внедрения и мониторинга технологий в растениеводстве Сергей Хаблак.
Команда агрохолдингу A.G.R. Group долучилися до святкування Всесвітнього Дня української вишиванки
З Україною в серці! Команда агрохолдингу A.G.R. Group долучилися до гарної традиції святкування Всесвітнього Дня української вишиванки.