Новини Холдингу

Дата с
Дата по
HR-фронт: труднощі та перемоги A.G.R. Group. Візією ділиться директор по персоналу холдингу Єрошкіна Альона Володимирівна
Ранок 24 лютого 2022 змінив нас усіх. Три місяці, рівно 90 днів, ми адаптуємося до нового життя, як особистого, так і професійного. Українським бізнесом гідно взято новий рівень складності для збереження економіки нашої країни. Окремо треба відмітити роботу з людським ресурсом. 
Начальник контрольно-ревізійного відділу Гладченко Андрій Павлович, а нині офіцер ВОЗіК, нагороджений Подякою від начальника районної військової адміністрації

Ми щиро пишаємося нашими співробітниками, які впевнено боронять не тільки професійний фронт, а й землі нашої рідної суверенної держави. Тому сьогодні нам в A.G.R. Group з особливою вдячністю хотілося б відзначити начальника контрольно-ревізійного відділу Гладченка Андрія Павловича.

A.G.R. Group та Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича передали книжки, ігри та канцелярське приладдя в школу-інтернат Гребінківського району
Представники агрохолдингу A.G.R. Group разом із колегами від Благодійного фонду ім. Хідірян Оганеса Місаковича відвідали Майорщинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Гребінківського району Полтавської обласної ради. 
A.G.R.Group був відзначений дипломом «Меценат громади» за активну благодійну діяльність, спрямовану на захист мешканців Новотроїцької громади від надзвичайних ситуацій
A.G.R.Group в особі Голови правління агрохолдингу та директора нашого ДП «АЛЬФА ФАРМ», що на Херсонщині, – Шестопалова Ігоря Володимировича був відзначений дипломом «Меценат громади».
Агрохолдинг A.G.R. Group продовжує надавати фінансову допомогу в рамках угод про соціально-економічне партнерство

A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, надав фінансову допомогу в розмірі більше ніж 110 тисяч грн на ремонт доріг в м.Семенівка в рамках угод про соціально-економічне партнерство.

A.G.R.Group поздравляет президента холдинга, главу наблюдательного совета Мисака Оганесовича Хидиряна с Днем рождения!

От лица коллектива A.G.R.Group примите наши искренние поздравления с Днем рождения! Благодарим Вас за те ценности, оптимизм и мудрость, которые Вы вкладываете в наш бизнес.  

Підсумки роботи колл-центру з пайовиками A.G.R.Group

У вересні 2021 року агрохолдинг A.G.R.Group відкрив телефонну гарячу лінію для спілкування з пайовиками. Мета, яку ми переслідували у холдингу, запускаючи колл-центр – оптимізувати та вдосконалити процес взаємодії та прямої комунікації пайовиків з нашими спеціалістами. Що з цього вдалося – у підсумках керівника контакт-центру.

A.G.R. Group щиро вітає вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Ми віримо, що цей рік стане для нас усіх успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. З Новим роком та Різдвом Христовим, друзі!

A.G.R.Group придбав нове підприємство! ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ" в структурі агрохолдингу придбав ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області

ТОВ "ЧОРНУХИНСЬКИЙ КРАЙ", що входить у структуру агрохолдингу A.G.R.Group придбав 100% корпоративних прав на підприємство ТОВ "СІГМА-УНІВЕРСАЛ" у Сумській області, Середино-Будського р-ну, місто Середино-Буда (у безпосередній близькості до нашого елеватора).

Поздоровлення малечі подарунковими наборами від агрохолдингу A.G.R.Group у рамках соціально-економічного партнерства

Дарувати подарунки завжди приємно, а дарувати їх дітям – подвійне свято. Напередодні Нового року агрохолдинг A.G.R. Group підтримав гарну традицію поздоровлення малечі у регіонах своєї присутності.

Агрохолдинг A.G.R.Group поздравляет своих пайщиков с Новогодними праздниками

Агрохолдинг A.G.R.Group традиционно поддерживает инициативу поздравления своих пайщиков с праздниками. Так, в преддверии Новогодних праздников почти 9 тысяч подарочных наборов отправились на кластера холдинга в Черниговскую, Херсонскую, Сумскую, Полтавскую и Киевскую области.

Агрохолдинг A.G.R. Group надав фінансову допомогу на придбання спортивної форми для місцевої команди с.Тарасівка (Броварський кластер)
Фінансова допомога від A.G.R. Group на придбання футбольної форми була надана у рамках соціально-економічного партнерства між ТОВ “МЕГА МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЄКТ” та Жердівським старостатом.
Привітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання A.G.R. Group з нагоди нашого професійного свята! Усі разом ми щодня робимо великий внесок у сільськогосподарську галузь та разом розбудовуємо нашу чудову країну. Дякуємо за вашу працю!

Upgrade техники на кластере “Лохвица” агрохолдинга A.G.R. Group
Upgrade техники на кластере “Лохвица” агрохолдинга A.G.R. Group: специалистами нашего холдинга были оборудованы все перегрузчики тензодатчиками с электронными весами для взвешивания на полях, что позволит контролировать вес при перевозке во избежание перегрузов и сократит плечо перевозки урожая.
Локальна допомога: діяльність A.G.R.Group в рамках угод про соціально-економічне партнерство

Одна з основних ціннісних місій агрохолдингу A.G.R.Group, власником якого є Місак Хідірян, – допомагати там, де присутня наша зона відповідальності. Ми намагаємося чуйно прислухатися до потреб та прохань, які надходять до нас на кластери. Тут ми зібрали частину активностей, які узгодили та провели в рамках угод про соціально-економічне партнерство.

Участь у XX Ювілейному Форумі Фінансових Директорів України

Фінансовий директор A.G.R. Group Тетяна Бенько та директор з корпоративних відносин A.G.R. Group Світлана Корицька взяли участь у XX Ювілейному Форумі Фінансових Директорів України, який проходив 20 та 21 жовтня 2021 року в м. Києві.

Агрохолдинг A.G.R. Group подарував дітям-сиротам ігри та книжки в рамках проєкту «Бібліотека Мрій»
A.G.R. Group разом із колегами від Благодійного фонду ім. Хідірян Оганеса Місаковича долучилися до соціального проєкту «Бібліотека Мрій». Це ініціатива, метою якої є розвиток спільноти відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами.
Агрохолдинг A.G.R.Group щиро вітає нашу Батьківщину з Днем захисників і захисниць України!
Завдяки вам, наші захисники і захисниці, у наших домах панують мир та спокій. Тож нехай і ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю! Щиро дякуємо вам за вашу мужню працю! Зі святом!
Гості A.G.R. Group: українське агро очима нігерійського аграрія

Разом з Latifundist.com Броварський кластер відвідав гість з Нігерії – Adesina Akinleye. Adesina – аграрій, який приїхав в Україну в тому числі і для того, щоб перейняти досвід місцевих компаній та агроекспертів. На базі нашого кластера він поспілкувався з директором підприємства – Авагяном Давітом Саркісовичем, а також з агрономами та інженерами.

Плановые пожарно-тактические учения по ликвидации условного пожара в здании депо на элеваторном комплексе г. Середина-Буда
При проведении учений дежурные подразделения ГСЧС провели выезд к депо элеваторного комплекса с проведением боевого развертывания. Были развернуты пожарные рукава от пожарных автомобилей и осуществлен пуск воды и пены под давлением.
Агрохолдинг A.G.R. Group открыл телефонную "горячую линию" для коммуникации с пайщиками

Теперь по всем вопросам относительно сотрудничества с холдингом A.G.R. Group Вы можете обратиться к операторам нашего колл-центра. Наши операторы обязательно Вас проконсультируют или передадут Ваше обращение нужному специалисту.

Команда A.G.R. Group долучилася до найдушевнішого забігу DobroRun 2021

11 вересня представники холдингу A.G.R Group пробігли свої дистанції у рамках благодійного забігу DobroRun від юридичної фірми Asters. Всі внески організатори передають Благодійному фонду “Таблеточки”.

A.G.R. Group вітає кожного з нас зі святами – Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України
A.G.R. Group щиро вітає кожного з нас зі святами – Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України. Мира, добра та злагоди нашому дому! Слава Україні!
Фахівці A.G.R. Group відвідали Форум «Зрошення 2021: модернізація та інновації»
12.08.2021 фахівці агрохолдингу A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, взяли участь в Форумі «Зрошення 2021: модернізація та інновації». Даний форум має регіональний характер та проходить онлайн та оффлайн в рамках програми безкоштовної технічної допомоги проєкту Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».
Актуальні вакансії A.G.R.Group

Запрошуємо Вас стати частиною команди A.G.R.Group!

A.G.R. Group получил еще одно положительное независимое аудиторское заключение о консолидированной финансовой отчетности от KPMG

Финансовый результат деятельности холдинга A.G.R. Group 2020 года был подтвержден аудитом независимой международной аудиторской компанией KPMG (Кипр). По результатам проведенной проверки было получено безусловно-положительное аудиторское заключение.

Свідома позиція – основа здоров'я та безпеки. Вакцинація A.G.R. Group
Співробітники агрохолдингу A.G.R. Group, власником якого є Місак Хідірян, отримали першу дозу вакцини Moderna проти COVID-19.
Агрохолдинг A.G.R. Group внедряет стратегию коммуникации с пайщиками
Агрохолдинг A.G.R. Group, владельцем которого является Мисак Хидирян, намерен оптимизировать и усовершенствовать процесс взаимодействия и прямой коммуникация со своими пайщиками.
Бизнес-завтрак от Latifundist.com: СЕО и председатель Правления A.G.R Group Игорь Шестопалов об открытии рынка сельскохозяйственной земли

1 июля 2021 года вступил в силу закон о рынке земель сельскохозяйственного назначенияТеперь земельные участки смогут покупать физлица-граждане Украины. По случаю принятого закона Latifundist.com в лице главного редактора Константина Ткаченко организовали бизнес-завтрак, одним из спикеров которого стал исполнительный директор и председатель Правления A.G.R. Group Игорь Шестопалов. 

 
Всеукраинская благотворительная организация «Благотворительный фонд имени Хидирян Оганеса Мисаковича» получила первое место в номинации «Региональная благотворительность» в рамках регионального конкурса «Благотворительная Полтава-2020»
Всеукраинская благотворительная организация «Благотворительный фонд имени Хидирян Оганеса Мисаковича», меценатом которой является Мисак Хидирян, получила первое место в номинации «Региональная благотворительность» в рамках регионального конкурса «Благотворительная Полтава-2020».