Новости
Агрохолдинг A.G.R. Group подарував дітям-сиротам ігри та книжки в рамках проєкту «Бібліотека Мрій»
A.G.R. Group разом із колегами від Благодійного фонду ім. Хідірян Оганеса Місаковича долучилися до соціального проєкту «Бібліотека Мрій». Це ініціатива, метою якої є розвиток спільноти відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами.
Агрохолдинг A.G.R.Group щиро вітає нашу Батьківщину з Днем захисників і захисниць України!
Завдяки вам, наші захисники і захисниці, у наших домах панують мир та спокій. Тож нехай і ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю! Щиро дякуємо вам за вашу мужню працю! Зі святом!
Гості A.G.R. Group: українське агро очима нігерійського аграрія

Разом з Latifundist.com Броварський кластер відвідав гість з Нігерії – Adesina Akinleye. Adesina – аграрій, який приїхав в Україну в тому числі і для того, щоб перейняти досвід місцевих компаній та агроекспертів. На базі нашого кластера він поспілкувався з директором підприємства – Авагяном Давітом Саркісовичем, а також з агрономами та інженерами.

Плановые пожарно-тактические учения по ликвидации условного пожара в здании депо на элеваторном комплексе г. Середина-Буда
При проведении учений дежурные подразделения ГСЧС провели выезд к депо элеваторного комплекса с проведением боевого развертывания. Были развернуты пожарные рукава от пожарных автомобилей и осуществлен пуск воды и пены под давлением.
Агрохолдинг A.G.R. Group открыл телефонную "горячую линию" для коммуникации с пайщиками

Теперь по всем вопросам относительно сотрудничества с холдингом A.G.R. Group Вы можете обратиться к операторам нашего колл-центра. Наши операторы обязательно Вас проконсультируют или передадут Ваше обращение нужному специалисту.